Архівний сектор

Києво-Святошинської райдержадміністрації

Київської області

a

Послуги

Перелік послуг:

 

   На підставі законів України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», «Про звернення громадян» та «Про інформацію» відділ надає довідки соціально-правового і тематичного характеру, копії документів громадянам та юридичним особам, забезпечує роботу користувачів у читальному залі, надає консультації з питань архівної справи та діловодства, а також з питань пошуку документів ліквідованих підприємств, установ та організацій.

Тематику звернень в основному становлять:

· земельні питання (довідки про відведення, закріплення, переведення, передачу в приватну власність земельних ділянок тощо);

· майнові питання (довідки про взяття на квартоблік, надання, бронювання житла, розподіл/об’єднання особових рахунків, переведення особових рахунків на житло /купівля-продаж, дарування, спадщина/, приймання-передавання на баланс будівель та інше);

· реєстрація статутів (положень) установ, підприємств та організацій, в тому числі і садових товариств;

· довідки про розмір заробітної плати.

У відповідності до ст.20 Закону України «Про звернення громадян» термін виконання запиту становить 30 днів з моменту надходження звернення.

Запити виконуються безкоштовно.

   Всі, без виключення, довідки видаються на підставі документів, що зберігаються в архівному відділі. За інформаційне наповнення того чи іншого документу архівний відділ відповідальності не несе.Перелік запитів, що виконуються архівом:

 

Архівний сектор виконує запити: тематичного та соціально-правового характеру.

 Характеристика основних видів запитів:

 

Запити громадян до архівного сектору поділяються на:

 1. Соціально-правові;
 2. Тематичні.
 1. Соціально-правові запити стосуються надання необхідної інформації про:
  1. трудовий стаж в установах та організаціях Києво-Святошинського району;
  2. заробітну плату в установах та організаціях Києво-Святошинського району;

Запити виконуються безкоштовно. Термін виконання запитів – 1 місяць з дня реєстрації заяви або листа.

 1. Тематичні запити стосуються надання інформації з певної проблеми, теми за визначений хронологічний період  про:
  1. виділення земельних ділянок установам, організаціям та приватним особам в Києво-Святошинському районі;
  2. надання копій рішень, розпоряджень та постанов уповноважених органів (виконавчих комітетів районної та сільських рад), а також окремих управлінь Києво-Святошинського району;
  3. зміни в адміністративно-територіальному устрої Києво-Святошинського району, перейменування населених пунктів (надається безоплатно громадянам для вирішення їх соціально-правових потреб, наприклад: встановлення громадянства);
  4. створення, будівництво заводів, заснування навчальних закладів та інших організацій i підприємств.

 
Інформація про консультації, що надаються:

 

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» відповіді на запити надаються архівом протягом місяця, і в залежності від результатів пошуку – архівна довідка або негативна відповідь, якщо відповідних документів в архіві не виявлено.

Запити інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., праці, непрацездатних осіб та осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, та інших осіб, що потребують соціального захисту та підтримки - виконуються в першу чергу і, по можливості, терміново.

Відомості про стаж роботи та зарплату, які зберігаються в  документах з особового складу (наказах з особового складу, особових рахунках, відомостях по нарахуванню заробітної плати),  зберігаються в архівах установ, підприємств і організацій 75 років і не підлягають передаванню в архівний відділ. Тобто ці документи  можуть зберігатися в установах, організаціях та на підприємствах, що продовжують існувати. Якщо установа ліквідована, то треба звертатися  в архів вищої установи відповідної галузі або в трудові архіви.

Завідувач архівного сектору                                                     Д.В. Яворський